
Ковпачок колісного диска Tesla, чорний з хромованим логотипом. 57мм. 6005879-04-A. 600587904A. 600587900A.
360 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: TES012
+380 (66) 271-50-52
- +380 (97) 931-88-79
- +380 (73) 271-50-52
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ковпачок для оригінального колісного диска Тесла. Чорний з хромованим логотипом.
Оригінальний номер: 6005879-00-A, 600587900A. 6005879-04-A. 600587904A.
Зовнішній діаметр: 57 мм.
Посадковий диаметр: 51 мм.
Висота ніжки: 13 мм.
Розпірне кільце: так
Ціна вказана за один ковпачок з емблемою Тесла.
Відправка в день замовлення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Tesla |
| Марка | Tesla |
| Модель | Model3. ModelS. ModelY. ModelX |
| Зовнішній діаметр | 57мм |
| Посадковий диаметр | 51мм |
| Висота ніжки | 13мм |
| Розпірне кільце | так |
| Сумісність з оригінальними дисками Тесла | так |
| Колір ковпачка | чорний |
| Колір емблеми | хромована |
Информация для заказа
- Цена: 360 ₴



